ابعاد ماشین ظرفشویی

3.3/5 - (6 امتیاز)

یکی از بزرگترین دغدغه های مشتریان هنگام خرید، ابعاد ماشین ظرفشویی است که میتواند ابعاد دستگاه در مدل های مختلف باشد. امروزه بسیاری به دلیل محدودیت مکانی دچار مشکل میشوند ، که بهتر است قبل از خرید ماشین ظرفشویی خود این مقاله را تا انتها دنبال کنید که یک خرید عالی داشته باشید.

قبل از هر تصمیمی دنبال فضای کافی برای ماشین ظرفشویی خود در آشپزخانه باشید و ابعاد را یادداشت کنید.

پیشنهاد میکنیم که اولویت خریدتان روی ماشین ظرفشویی مبله باشد و اگر محدودیت فضا دارید از ماشین ظرفشویی های رومیزی استفاده کنید.

جهت خرید ماشین های ظرفشویی پاکشوما می توانید به این بخش مراجعه کرده و خرید خود را به صورت نقد یا اقساط از فروشگاه افشار هوم انجام دهید.

آیا سایز ماشین های ظرفشویی یکسان است؟

خیر ، ماشین های ظرفشویی در مدل های مختلف ابعاد متفاوتی دارند ، برای این موضوع ابتدا باید نوع ظرفشویی مشخص شود که در ادامه به انواع ماشین ظرفشویی و ابعاد آنها می پردازیم.

ابعاد ظرفشویی توکار

ابعاد ماشین ظرفشویی توکار

 

در این نوع از ماشین های ظرفشویی ، دستگاه داخل کابینت نصب میگردد که معمولا ابعاد (عرض :65 تا 75 سانتی متر  – عمق :65 سانتی متر – ارتفاع : 85 سانتی متر) است.

سایز ظرفشویی رومیزی :

ابعاد ماشین ظرفشویی رومیزی

 

ابعاد استاندارد ظرفشویی رومیزی (عرض : 45 تا 62 سانتی متر – عمق : 60 سانتی متر – ارتفاع : 60 تا 85 سانتی متر) بسته به تعداد ظرفیت از 6 تا 8 نفره متغییر است.

ظرفشویی مبله یا ایستاده :

اندازه استاندارد ماشین طرفشویی

 

ابعاد استاندارد ظرفشویی مبله در حالت کلی (عرض : 60 سانتی متر ، عمق :60 سانتی متر ، ارتفاع :85 سانتی متر ) است و تفاوتی میان 12 ،13 ، 14 ، 15 و 16 نفره نیست.

آیا مصرف آب در ماشین های ظرفشویی زیاد است ؟

ابعاد ظرفشویی های کشویی :

سایز ماشین ظرفشویی کشویی

 

ماشین های ظرفشویی کشویی یکی از گروه های ماشین ظرفشویی است که در کشور ایران خیلی پرطرفدار نیست ولی چندین برند مطرح در دنیا  براساس نیاز اقدام به ساخت آن کرده اند.

ظرفشویی مبله :  در ظرفشویی های مبله و یا همان ایستاده که ظرفیت های آنها در بازار 12 ، 13 ،14 ،15 و 16 نفره است ظرفیت آنها بین 140 تا 160 پارچه ظروف است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *