بهترین برندهای لوازم خانگی خارجی و ایرانی

5/5 - (2 امتیاز)

در این مقاله قصد داریم طی تحقیقات و تجربیات کارشناسان افشارهوم، همچنین مطابق نظرات کاربران و مشتریان، به معرفی بهترین برندهای لوازم خانگی همچنین لوازم برقی که در سطح جهان فعالیت دارند بپردازیم. جهت معرفی بهترین مارک لوازم خانگی ابتدا به بررسی محصولات و دسته بندی های هر یک از شرکت ها همچنین سبد محصولی هر برند می پردازیم. ضمن آنکه کشور های مونتاژ کننده و همچنین پر فروش ‌ترین و محبوب ‌ترین محصولات را معرفی خواهیم کرد.

بهترین برندهای لوازم خانگی خارجی و ایرانی

بهترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی در دنیا کدامند؟

برند های مختلفی در دنیا مشغول تولید و عرضه لوازم خانگی و صوتی تصویری هستند. در میان این برند ها، مارک های معروف و قدیمی زیادی به چشم می خورند. همچنین برندهای جدید ایرانی و خارجی که با تولید محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان توانسته اند در رده بهترین ها قرار بگیرند. این برند ها عبارتند از:

بهترین برند لوازم برقی خارجی بهترین برند لوازم برقی ایرانی
بوش پاکشوما
سامسونگ اسنوا
ال جی دوو
فیلیپس جی پلاس
تفال سام الکترونیک
مابه هیمالیا
ایگه دیپوینت

مارک های خارجی و ایرانی لوازم خانگی که در بالا ذکر شدند، در ایران و سایر کشورهای جهان مشغول فعالیت و فروش محصولات خود هستند. این برندها دارای بالاترین محبوبیت در بین مصرف کنندگان لوازم خانگی و لوازم برقی هستند.

۱- بوش آلمان Bosch

بوش یک برند آلمانی است که در کشور های بسیار زیاد و مختلفی مانند آلمان، ترکیه، اسلوونی، لهستان، کره و چین مونتاژ می شود. بطوریکه در کل دنیا مطرح و محبوب می باشد. در ایران محصولات بوش ترکیه و آلمان هر دو به چشم می خورند. محصولات ساخته شده در ترکیه و آلمان از نظر کیفیت ساخت تفاوتی ندارند اما در امکانات و مشخصات متفاوت هستند. جهت اطلاع از روش تشخیص بوش اصل آلمان و ترکیه می توانید این مقاله از افشار هوم را بررسی فرمائید.

تنوع محصولات شرکت Bosch کامل می‌ باشد. اما به بحث محصولات صوتی و تصویری وارد نشده است. این برند در بحث محصولات شوینده مانند ظرفشویی و لباسشویی بسیار خوب عمل کرده است. همچنین یکی از بهترین برندهای آبمیوه گیری مربوط به محصولات برند بوش می باشد.

بهترین مارک لوازم خانگی در دنیا

بهترین محصولات این برند

۲- سامسونگ Samsung

برند سامسونگ مربوط به کره جنوبی است و در کشور هایی مانند اندونزی، لهستان کره و چین تولید و مونتاژ می‌ شود. تنوع محصولاتی این برند بسیار کامل است، اما محصولات برقی کوچک آشپزخانه به جز جاروبرقی را اصلاً ندارد. برند سامسونگ در بحث محصولات شوینده مانند ماشین لباسشویی و ظرفشویی. همچنین محصولات صوتی تصویری خیلی قوی عمل کرده و محبوبیت بسیار بالایی دارد.

بهترین برند لوازم خانگی و برقی

بهترین محصولات این برند

 • یخچال فریزر
 • ساید بای ساید
 • ماشین لباسشویی
 • تلویزیون سامسونگ
 • ماشین ظرفشویی

3- ال جی LG

برند ال جی در کشور های چین، کره، اندونزی و دیگر کشور ها دست به مونتاژ می‌ زند. در بحث محصولات برودتی و صوتی تصویری مانند انواع یخچال ‌های ساید بای ساید و انواع تلویزیون ‌ها و محصولات صوتی دیگر بسیار قوی است. این برند لباسشویی‌ ها و ظرفشویی‌ های بسیار محبوبی دارد. محصولات برند ال جی در حیطه لوازم خانگی محصولات کاملی است و در بحث لوازم خانگی کوچک برقی ورود نکرده و حرف زیادی برای گفتن ندارد.

شرکت LG برندی به نام ال جی سیگنچر را در دنیا ارائه کرده که این برند دست به نوآوری ‌ها و فناوری‌ های بسیار بالایی زده است. برند ال جی سیگنچر توانسته یک سری محصولات لاکچری و لوکس را بر اساس نیاز های مختلف مردم جهان تولید کند.

بهترین برند لوازم برقی خانگی

بهترین محصولات این برند

۴- فیلیپس Philips

برند فیلیپس متعلق به کشور لهستان است و محصولات کوچک برقی و صوتی تصویری بسیار قدرتمندی دارد. این برند در کشور های مختلفی مانند لهستان، چین و اندونزی دست به مونتاژ زده است. از محصولات محبوب این برند خردکن برقی، اتو بخار، سرخ کن ‌های بدون روغن و اتو بخار ایستاده یا بخار گر می ‌باشد که محبوبیت بسیار زیادی دارند.

با کیفیت ترین لوازم خانگی خارجی

بهترین محصولات این برند

 • جاروبرقی
 • جارو شارژی
 • مخلوط کن
 • خرد کن
 • سرخ کن بدون روغن
 • اتو بخار معمولی و ایستاده

۵- تفال Tefal

برند تفال مربوط به کشور فرانسه است. لوازم خانگی تفال در کشور های مختلفی مانند آمریکا، انگلیس، کره و چین تولید و مصرف می شوند. محصولات محبوب Tefal در سراسر دنیا معروف هستند که از بهترین آنها می توان به ایرفرایر ها یا سرخ کن های بدون روغن و اتو بخار اشاره نمود.

لوازم خانگی خارجی مارک خوب

بهترین محصولات این برند

 • اتو بخار
 • هواپز (ایرفایر) یا سرخ کن های بدون روغن
 • چای ساز

۶- مابه Mabe

برند مابه مربوط به کشور مکزیک است. مارک مابه یخچال فریزر هایی مانند ساید بای ساید، کمبی و دوقلوی بسیار پر فروشی دارد که در کل دنیا مطرح می‌ باشند.

لوازم خانگی خارجی خوب

بهترین محصولات این برند

 • انواع یخچال فریزر کمبی و دوقلو
 • ساید بای ساید

۷- آیگه AEG

برند آیگه مربوط به کشور آلمان می باشد که در کشور های ایتالیا و چین نیز دست به مونتاژ زده است. محصولات محبوب این برند لوازم برودتی مانند یخچال ‌های ساید بای ساید و شوینده ‌ها مانند لباسشویی و ظرفشویی می باشند. همچنین آیگه تولید کننده انواع یخچال، اجاق گاز، هود، جاروبرقی، مخلوط کن، همزن، اتو و اتو بخار می باشد. اکثر انواع لوازم خانگی های AEG در ایران موجود و قابل خرید هستند.

لوازم خانگی خوب خارجی

بهترین محصولات این برند

 • یخچال فریزر های ساید بای ساید
 • ماشین ظرفشویی
 • ماشین لباسشویی

۸- پاکشوما Pakshoma

برند بعدی یک برند ایرانی با اصالت می ‌باشد که ‌حدود ۶۰ سال قدمت تولید محصولات ایرانی را دارد و با تولید لباسشویی ‌های دوقلوی نیمه اتوماتیک درب از بالا استارت زده است. این برند معروف پاکشوماست. در حال حاضر سبد برند پاکشوما شامل محصولاتی مانند لباسشویی‌ های نیمه اتوماتیک و دوقلو می ‌باشد. این شرکت در تولید لباسشویی های خود بسیار قوی عمل کرده است.

همچنین ماشین ‌های ظرفشویی مبله و رومیزی و محصولات برودتی مانند یخچال فریزر های ساید بای ساید، چهار درب طرح ساید یخچال‌ های دوقلو و یخچال‌ فریزر های کمبی بالا پایین را نیز دارد. محبوبیت محصولات برند پاکشوما در کشور ایران مربوط به محصولات شوینده آن است که شامل لباسشویی و ظرفشویی می ‌شود. پاکشوما تنوع محصولاتی بسیار بالایی دارد و خدمات پس از فروش بسیار خوبی را ارائه می ‌دهد. محصولات پاکشوما دارای ۱۴۴ ماه یا ۱۲ گارانتی موتور و ۲۴ ماه گارانتی کل دستگاه از پاک سرویس هستند.

بهترین مارک لوازم خانگی ایرانی

بهترین محصولات این برند

۹- اسنوا Snowa

برند اسنوا در شهرک صنعتی مورچه خور در اصفهان مونتاژ و تولید می ‌شود. اسنوا یکی دیگر از برند های معتبر و با اصالت ایرانی است که تنوع محصولاتی بسیار قدرتمندی دارد. مانند انواع لوازم صوتی تصویری، انواع اسپیکر، یخچال فریزر ها، دوقلو ها، ساید بای ساید کمبی بالا پایین، عرض ‌پهن، و محصولاتی مانند لباسشویی و ظرفشویی در تنوع بسیار بالا، محصولات کوچک و خورده ریز و اجاق گازها. خورده ریز ها تنوع بسیار زیادی دارند مانند چای ساز ها، خردکن ‌ها و غیره.

لوازم خانگی ایرانی مارک خوب

بهترین محصولات این برند

۱۰- دوو Daewoo

اسنوا و دوو که از برند های معتبر ایرانی هستند، هر دو توسط شرکت اسنوا و گروه صنعتی انتخاب مونتاژ می ‌شوند. همچنین توسط همین شرکت یعنی گروه صنعتی انتخاب و با عنوان انتخاب سرویس برای خدمات پس از فروش فعالیت می ‌کنند. این برند ها در سراسر کشور نمایندگی ‌های فروش و نمایندگی ‌های رسمی پس از فروش دارند. یخچال فریزرهای دوو از معروف ترین محصولات این برند هستند. که به دلیل کیفیت خوبی که دارند بسیار محبوب می باشند.

بهترین مارک لوازم برقی چیست

بهترین محصولات این برند

۱۱- جی پلاس GPlus

برند جی پلاس در تهران و چند شهر دیگر مونتاژ می ‌شود. این برند پس از رفتن برند ال جی کره از ایران متولد شد و توانست در میان مشتریان خود به محبوبیت خوبی دست یابد. چون گلدیران همواره خدمات پس از فروش بسیار خوبی در محصولات ال جی در ایران داشته است. در حال حاضر نیز گلدیران خدمات پس از فروش این برند را در ایران بر عهده دارد.

به همین علت جی پلاس فروش بسیار خوبی داشته است. با توجه به کیفیت ساخت بالای محصولات آن، خدمات پس از فروش عالی و تبلیغات محیطی بالا خیلی سریع توانست مشتریان خود را جذب کند تا در بازار سهم خوبی داشته باشد. برند جی پلاس محصولات صوتی تصویری خیلی خوبی دارد که‌ محبوب هستند. همچنین این برند دارای محصولات برودتی و محصولات شوینده مانند لباسشویی و ظرفشویی نیز می‌ باشد.

لوازم برقی مارک خوب چی بخریم

بهترین محصولات این برند

۱۲- سام Sam

برند سام نیز همانند برند جی پلاس پس از رفتن برند سامسونگ کره جنوبی توسط سام‌ سرویس که خدماتی را ارائه می ‌داد توانست جایگزین این برند شود. برند سام توانسته در تهران و برخی دیگر از شهر ها اقدام به مونتاژ کند. از محصولات محبوب برند سام می ‌توان به لباسشویی، ظرفشویی و محصولات برودتی و صوتی تصویری اشاره کرد.

مارک عالی لوازم خانگی

بهترین محصولات این برند

۱۳- هیمالیا Himalia

برند هیمالیا برندی قدیمی و با کیفیت است که ابتدا تنها در زمینه محصولات برودتی فعالیت خود را آغاز کرد مانند یخچال فریزر دوقلو و انواع یخچال فریزر ها. البته در حال حاضر هیمالیا برندی است که محصولات صوتی تصویری، کولر گازی و دسته‌بندی ‌های دیگری مانند لباسشویی و ظرفشویی نیز دارد. همچنان بیشترین سهم فروش و بیشترین محبوبیت در دسته یخچال فریزر های دوقلو، ساید بای ساید، کمبی بالا پایین و عرض پهن می ‌باشد. این برند در استان البرز و شهرک صنعتی کمال شهر ابتدا شروع به کار کرد که همچنان نیز در این محل اقدام به فروش محصولات و خدمات پس از فروش می ‌کند.

لوازم خانگی خوب چی بخریم

بهترین محصولات این برند

۱۴- دیپوینت Depoint

برند دیپوینت توسط شرکت گل آسای سرما در تهران و استان گلستان اقدام به فعالیت کرد. این برند نیز توانسته با ارائه محصولات برودتی خود مانند یخچال فریزر های دوقلو و کمبی در بین مشتریان خود به محبوبیت بالایی دست یابد. محصولات دیپوینت از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار هستند.

مرغوب ترین لوازم خانگی ایرانی و خارجی

بهترین محصولات این برند

 • یخچال فریزرهای دوقلو
 • یخچال فریزرهای کمبی (بالا و پائین)

لوازم برقی مارک خوب چی بخریم؟

در این مقاله به بررسی ۱۴ مورد از بهترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی و معرفی بهترین برندهای لوازم برقی ایرانی و خارجی پرداختیم. اما چنانچه هنوز نمی دانید کدام مارک لوازم خانگی برای شما بهتر است می توانید با کارشناسان افشار هوم تماس بگیرید. ضمن دریافت مشاوره های تخصصی رایگان، نسب به خرید اقساطی لوازم خانگی در هر نقطه از ایران عزیزمان اقدام فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *