تاریخچه شرکت پاکشوما

5/5 - (1 امتیاز)

تاریخچه شرکت پاکشوما و آغاز به کار از سال 1354 بوده که ابتدا با تولید ماشین لباسشویی های نیمه اتومات پا به عرصه تولید گذاشت.

تولید لباسشویی نیمه اتوماتیک و اتوماتیک 

به دلیل کیفیت ساخت بالا از همان ابتدا توانست نظر و اعتماد مشتریان خود را به خوبی جلب کند ، پاکشوما تا سال 1376 که فقط محصولات آن لباسشویی های نیمه اتوماتیک بود به تولید خود ادامه داد و از این سال به بعد اقدام به تولید لباسشویی های تمام اتوماتیک پاکشوما کرده که در این زمینه نیز موفقیت های زیادی از جمله دريافت تنديس نشان مرغوبيت كالا را کسب کند.

تاریخچه تولید محصولات توسط شرکت پاکشوما

در ادامه پاکشوما توانست تنوع محصولات خود را بیشتر و محصولاتی مانند ظرفشویی رومیزی و مبله ، لباسشویی های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دوقلو ، کولر آبی و کولر گازی ، ماکروفر ، جاروبرقی و یخچال فریزر را نیز به سبد محصولاتی خود اضافه کند.

منطقه تاسیس شرکت 

شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما تا سال 1393 در محدوده صنعتی استان البرز قرار داشت و از این سال مدیران پاکشوما به این فکر افتادند که کارخانه جدیدی در مساحتی خیلی بیشتر احداث کنند. از همین روی محل تولید محصولات پاکشوما به منطقه صنعتی محمود آباد قم که در این کارخانه وسعتی بیش از 100 هزار متر مربع و انبار قطعاتی بیش از سه هزار متر مربع انتقال یافت .

 

تاریخچه کمپانی پاکشوما

 

جایگاه شرکت پاکشوما

قدرت شرکت پاکشوما از این سال به بعد با توجه به اضافه شدن خط های متعدد مونتاژ ،دستگاه های مونتاژ و تولید و همچنین وسعت بیشتر به شدت بیشتر شد و توانسته است در سالهای بعد نیز به مساحت ایجاد شده بیافزاید و مساحت کارخانه را به 200 هزار متر مربع برساند.
در حال حاظر پاکشوما به قدرتی از تولید رسیده است که میتواند همزمان برای 10.000 نفر در داخل کارخانه به صورت مستقیم اشتغال زایی کند و هچنان به کیفیت خود بیافزاید.

این رشد تا به امروز توانسته شرکت پاکشوما را به قوی ترین تولید کننده خاورمیانه تبدیل کند و جایگاه و اعتماد ویژه ای برای مونتاژ برند های خارجی همچون کندی (ایتالیا) ، زیرووات (ایتالیا) ، کرال و ….. ایجاد کند.

دریافت نشان تقدیر

پاکشوما توانسته است در این نیم قرن به دريافت نشان های متعددی مانند نشان لياقت طلائي از سازمان جهاني رویال کورن و در سال 1388 و 1389 در دو سال متوالی توانست گواهينامه رعايت حقوق مصرف كنندگان ، سیستم مدیریت کیفیت را دریافت کندو به عنوان واحد کارآفرین برتر در هفتیم جشنواره تولیدات ملی انتخاب شود.

همچنین در سالهای 1390 و 1391 در دو سال پیاپی توانسته به دریافت تندیس رضایت مندی بیشتر مشتریان و رعایت حقوق انها را کسب کند.
و بار ها توانسته است به دریافت نشان هایی مانند مرغوبیت کالا ، نشان پیشتاز در صنعت تولید لوازم خانگی داخلی و نشان شوالیه مدیریت اروپایی نائل شود.

 

تاریخچه شرکت پاکشوما

 

محبوبیت پاکشوما

در کشور هایی مانند ایران کارآفرینان زیادی پا به عرصه تولید گذاشته اند و زحمت های بسیاری کشیده اند اما بعد از مدتی با توجه به عدم مدیریت کیفیت و تولید باعث کاهش روحیه قوی در تولید و جهانی شدن آن برند شده است .

اما شرکت تولیدی پاکشوما توانسته است با عزمی آهنین با قدرت هرچه بیشتر به مشکلات اقتصادی و تولید غلبه کند و به محبوبیت خود بیافزاید .

در حال حاظر محصولات لباسشویی ، ظرفشویی پاکشوما با برند های خارجی مقایسه میشود و در گروه برند های برتر جهانی قرار میگرد که این بسیار باعث خرسندی ما مردم ایران زمین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *