تشخیص دوو اصل کره و تقلبی

3.8/5 - (13 امتیاز)

در وضعیت امروزه بازار با زیاد شدن کالا های تقلبی و بدون گارانتی که به صورت قاچاق وارد کشور میشوند. دغدغه مشتریانی که به دنبال ماشین ظرفشویی هستند همواره بیشتر خواهد شد. در این مقاله با شما همراه هستیم تا تشخیص ظرفشویی دوو اصل کره و تقلبی بررسی کنیم و شاهد زیان دیدن شما مشتریان عزیز نباشیم .

برای مشاهده تمامی مدل های ظرفشویی دوو می توانید به این بخش مراجعه نمایید.

ظرفشویی های اصلی دوو به صورت مونتاژ داخل (در گروه صنعتی انتخاب ) و واردات از کشور چین در بازار کشورمان موجود است .

روش های شناسایی ظرفشویی اصل از تقلبی

قبل از اینکه به سراغ تشخیص دوو اصل کره و تقلبی برویم لازم است این موضوع ذکر شود که هر دو گروه عنوان شده ظرفشویی های اصلی هستند. با این تفاوت که مونتاژ داخلی توسط گروه صنعتی انتخاب دارای گارانتی رسمی هستند. اما ظرفشویی های وارداتی به صورت قاچاق وارد کشور ایران خواهند شد .

گروه انتخاب در حال حاضر در سال 1400 یک سری ظرفشویی دوو تحت عنوان سری Green Ocean با ظرفیت شستشوی 15 نفره ، رتبه انرژی A++ مونتاژ میکند و نام تجاری محصول در مدل رنگ سفید DDW-2560 و در رنگ استیل DDW-2562 خواهد بود .

شکل ظاهری

محصولات تقلبی و اصل از نظر شکل ظاهری به صورت تصویر زیر است :

تفاوت ظرفشویی دوو اصل و تقلبی
و اما سری بعدی که تحت گارانتی انتخاب سرویس نمیباشد و به صورتی وارداتی وارد کشور میشود با دو مدل 1411 (رنگ سیفد) و 1412 رنگ استیل در بازار شناخته میشود.

این مدل ظرفشویی اصلی و با ظرفیت 12 نفر ، گرید انرژی A+ و در دو سبد به بازار ارائه شده است. که در عکس زیر میتوانید شکل ظاهری این ظرفشویی اصلی دوو را مشاهده کنید :

تشخیص ظرفشویی اصل برند دوو

مدل 1413 که به صورت بدون گارانتی رسمی و سه سبده با ظرفیت 14 نفره و گرید انرژی A+++ وارد بازار شده است :

مقایسه ظرفشویی تقلبی و اصلی دوو

بعد از اطلاع از مدل های به روز و اصلی ظرفشویی دوو به این موضوع خواهیم رسید که تفاوت مدل های مونتاژ داخلی (انتخاب سرویس) و مدل های وارداتی در چیست؟

مدل هایی که وارداتی از کشور چین هستند به صورت قاچاق و بدون ضمانت های اصلی میباشند و ضمانت های ارائه شده برای این مدل ها بدون اعتبار هستند. طبیعتا در زمان خرابی و تامین قطعات و خدمات پس از فروش به مشکل خواهید خورد .

نحوه تشخیص ظرفشویی اصلی دوو

برای این کار فقط کافیست وارد وبسایت رسمی دوو بشید :

شناسایی ظرفشویی Daewoo تقلبی

ظاهر محصول مد نظر را با عکس محصول داخل وبسایت رسمی دوو الکترونیک چک کنید .

شناسایی ظرفشویی دوو اصل

نکته : برای ظرفشویی های وارداتی نیز باید وارد وبسایت رسمی دوو الکترونیکز کره جنوبی شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *