جاروبرقی دوو خوبه؟

در حال حاضر اگر به دنبال یک جاروبرقی با کیفیت و کارآمد باشید در بازار جاروبرقی دوو حتما به چشمتان خورده است ، جاروبرقی از وسایلی است که معمولا خانم های منزل روی آن حساس هستند و سعی دارند در انتخاب خود معیار هایی را رعایت کنند که از خرید و استفاده جاروبرقی لذت ببرند. در نتیجه در ادامه ی موضوع میپردازیم به ویژگی ها و مشخصات جاروبرقی دوو که بتوانیم در آخر به این سوال که آیا جاروبرقی دوو خوبه؟ بتوانیم پاسخ دهیم.

جهت مشاهده تمامی مدل های جاروبرقی دوو و مقایسه ویژگی ها و قیمت آن ها می توانید به این بخش از سایت افشارهوم مراجعه نمایید.

معیار ها و موارد مورد بررسی در خرید جاروبرقی تا حدودی در اکثر افراد یکسان است ، جاروبرقی خوب و کارآمد به دستگاهی گفته میشود که از قدرت مکش بالایی برخوردار باشد ، بدنه مقاومی در برابر ضربه داشته باشد ، میزان صدای مزاحم کمتری نسبت به سایر برند ها ، وجود فیلتر های بهداشتی ، کابل برق بلند ، سری های مختلف جهت انواع مو و سطوح و……

جاروبرقی دوو خوبه؟

ویژگی های جاروبرقی دوو

برای اینکه بتوانیم صادقانه به این سوال پساخ دهیم نیاز است که مواردی که در بالا برای یک جاروبرقی خوب معرفی شد را در جاروبرقی دوو بررسی کنیم ، هرچه مشخصات جاروبرقی دوو به جاروبرقی ایده آل نزدیک تر بود ، سیگنال های مثبت جهت خرید جاروبرقی دوو دریافت میکنیم.

مزایای جاروبرقی دوو

  • جاروبرقی این برند از نظر طول کابل برق 8 متر است ، که بیشتر مناسب آپارتمان های کوچک است ، زیرا هرچقدر طول کابل برق بیشتر باشد شعاع کارکرد دستگاه هم بیشتر میشود و نیازی به تعویض پریز برق در منزل ندارید .
  • نمیتوان گفت طول کابل برق 8 متر برای جاروبرقی دوو یک ایراد بزرگ است اما در کنار طول های 15 متری برخی برند های دیگر مانند بوش ، پاکشوما و پارس خزر این یک نقص به شمار میرود .
  • جاروبرقی دوو نیز مانند خیلی از برند های مطرح دیگر سیم جمع کن جاروبرقی خود را از حالت پدالی به اتومات تغییر داده است که این یک ویژگی کاربر پسند است .
  • یکی از بزرگترین مواردی که کارشناسان فروشگاه افشار هوم و مصرف کنندگان جاروبرقی دوو به آن اشاره داشتند وجود کنترل روی دسته این جاروبرقی است که به کاربرپسند شدن هرچه بیشتر جاروبرقی کمک زیادی خواهد کرد.
  • از نظر فیلتر های بهداشتی دوو بسیار عالی در جاروبرقی های خود عمل کرده است و 8 مرحله فیلتراسیون و فیلتر قابل شستشو HEPA 13 در نظر گرفته است که از این بابت دوو نمره بسیار عالی را کسب میکند.

جاروبرقی دوو خوبه؟

معایب جارو برقی برند دوو

  • مقاومت بدنه جاروبرقی دوو در برابر ضربه بسیار ضعیف است و در این بخش از بررسی دوو نمره خوبی کسب نخواهد کرد .
  • میزان صدای تولیدی جاروبرقی های دوو در رده ی میانی است یعنی در میتوان آن را در گروه پر صدا ها قرار داد و نه در گروه کم صدا ها چون محدوده صدای جاروبرقی های دوو چیزی در حدود 65 تا 70 دسی بل است که این میزان بسته به ولوم مکش انتخابی شما متغییر است .
  • از نظر تعداد اکسسوری های سری دستگاه هر آنچیزی که مورد نیاز است برای جمع آوری دوو برای شما قرار داده است اما دوو نیز مانند خیلی از برند های دیگر به فکر کیف اکسسسوری جاروبرقی نبوده و تنها با یک گیره جمع آوری این موضوع را به اتمام رسانده اما، برند های بزرگی مثب بوش برای جمع کردن اکسسوری خود و محافظت از گم شدن آنها در منزل باکس و یا کیف زیبایی برای آن طراجی کرده اند .
  • از نظر پارامتز وزن جاربرقی برند دوو نمره خوبی نمیتواند کسب کند چونکه در رده ی سنگین وزن ها قرار میگیرد و خیلی از خانمها با این مسئله مشکل دارند.

نتیجه گیری : در نهایت در چاسخ به این سوال که آیا جاروبرقی دوو خوبه؟ باید گفت با توجه به نمره قابل قبولی که جاروبرقی دوو در بخش های زیبایی دستگاه ، قدرت مکش بالا ،سیم جمع کن خودکار ، تعداد سری های جمع آوری و حجم کیسه و فیلتر های بهداشتی توانست کسب کند میتوان گفت کفه ترازو به سمت ارزش خرید بیشتر خواهد بود .

اگر تجربه خرید و یا استفاده از جاروبرقی های دوو را داشته اید در زیر همین مقاله نظر خود را ثبت کنید که دیگر دوستانی که به دنبال جاروبرقی دوو هستند کمک کرده باشید .

فروشگاه افشار نماینده رسمی برند دوو میباشد و میتوانید از کارشناسان ما مشاوره تلفنی قبل از خرید بگیرید تا در محدوده هزینه شما برای یک جاروبرقی خوب بهترین گزینه ها به شما معرفی بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.