جشنواره پاییز 1402 اسنوا

5/5 - (1 امتیاز)

جشنواره فروش پاییزی برند اسنوا (ویژه مصرف کنندگان) از روز یکشنبه ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ در سراسر کشور آغاز گردیده است و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت. در جشنواره اسنوا مصرف کنندگانی که محصولات مشمول جشنواره را از تاریخ شانزدهم مهر ماه ۱۴۰۲ خریداری و نصب نمایند، شرکت داده می شوند.

جشنواره اسنوا پائیز ۱۴۰۲

شرایط جشنواره اسنوا

مبالغ هدیه این جشنواره متفاوت است و به صورت رندوم به هر کد مربوط به هر شخص یک هدیه تعلق می گیرد. مبالغ هدیه به صورت نقدی به صورت واریز مستقیم به حساب خریدار پرداخت خواهد شد.

در نظر داشته باشید میزان هدیه مصرف کننده در برند اسنوا از طریق سیستم بصورت تصادفی انتخاب می گردد.

محصولات مشمول جشنواره اسنوا پائیز ۱۴۰۲

مبلغ هدایای جشنواره پائیزی اسنوا در سال ۱۴۰۲

جشنواره پائیزی اسنوا در سال ۱۴۰۲ به خرید های مجازی یا آنلاین که از فروشگاه های اینترنتی نظیر افشارهوم انجام شوند نیز تعلق می گیرد. متقاضیان موظف هستند ظرف حداکثر مدت ۷ روز دستگاه خریداری شده را نصب و کد تخفیف خود را از کارشناس نصب دریافت نمایند.

بدین صورت که جهت ارسال کد تخفیف برای مصرف کننده، تاریخ خرید توسط سرویس کار اعزام شده به محل جهت نصب محصول، ثبت می گردد. لذا ارائه فاکتور خرید به مصرف کنندگان الزامی می باشد.

نام محصول مبالغ هدیه نقدی جشنواره شرکت snowa
تلویزیون اسنوا  ۷ تا ۱۰۰ میلیون ریال
ماشین لباسشویی اسنوا ۱۰ تا ۵۰ میلیون ریال
آون توستر اسنوا ۶ تا ۶۰ میلیون ریال
اجاق گاز اسنوا ۶ تا ۶۰ میلیون ریال
ماشین ظرفشویی اسنوا ۷ تا ۱۵ میلیون ریال

 

خرید محصولات مشمول جشنواره پائیزی ۱۴۰۲ اسنوا از افشارهوم

جهت مشاهده مدل های محصولات اسنوا که مشمول جشنواره پائیزی اسنوا در سال ۱۴۰۲ هستند از صفحه مربوطه در فروشگاه اینترنتی افشارهوم بازدید فرمائید. پس از نصب محصول در محل مورد نظر خود، تاریخ خرید توسط نمایندگان مجاز شرکت اسنوا ثبت گردیده، پیامکی حاوی کد تخفیف و آدرس وبسایت مربوطه به منظور فعال سازی کد تخفیف برای خریدار ارسال خواهد شد. در این پیامک کد مربوط به هدیه نقدی مشخص گردیده است.

از طریق سیستم مربوط به شرکت اسنوا، به هر کد تخفیف به طور تصادفی هدیه متفاوتی تقدیم می گردد. مبلغ این هدیه نیز به طور مستقیم و نقدا به شماره حساب خریدار واریز خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی درباره محصولات با کارشناسان افشارهوم تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *