خرید لوازم خانگی اقساطی

فروشگاه افشار با توجه به درخواست های شما مشتریان گرامی با همکاری مجموعه های دیگر خرید لوازم خانگی اقساطی را فراهم کرده است. برای اطلاعات بیشتر این صفحه را به دقت مطالعه نمایید.

شما مشتریان عزیز میتوانید با انتخاب هر یک از شرایط های اقساطی زیر و ثبت نام و تکمیل اطلاعات اقدام به خرید اقساطی با پرداخت چک و بدون پرداخت چک (بازنشستگان ) کنید.

 • مدارک مورد برای خرید اقساطی چیست ؟
  برای خرید اقساطی طرح بازنشستگان به بانک مربوطه ارجاع داده میشوید و در شعبه تکمیل مدارک میشوید ، اما برای طرح اقساطی لیزینگی ابتدا فرم ثبت نام را تکمیل کرده تا کارشناسان ما برای تکمیل مدارک شغلی و چک های شما با شما تماس حاصل کنند.
 • برای شهر ستان های مختلف حضور مشتری در فروشگاه الزامی است؟
  برای خرید طرح لیزینگ خیر ، همه مراحل به صورت آنلاین انجام خواهد شد .اما در صورت تمایل می توانید برای تحویل چک ها به فروشگاه مراجعه کنید. اما برای شرکت در طرح اقساطی بازنشستگان مراجعه به فروشگاه کرج الزامیست.
 • پیش پرداخت و تعداد و مبلغ اقساط قابل تغییر است؟
  برای طرح اقساط لیزینگ تا سقف 39 میلیون تومان بدون پیش پرداخت و بازپرداخت 1 تا 24 ماهه و برای بازنشستگان بدون پیش پرداخت و تا سقف 50 میلیون تومان و بازپرداخت 36 ماهه است.
 • میزان سود در شرایط اقساط به چه شکل است؟
  طرح لیزینگ 2.5 درصد به صورت ماهانه از مانده فاکتور ( به همراه تخفیفات کالا ها در سایت ) طرح بازنشستگان 18 درصد سالانه (بدون تخفیفات کالا ها در سایت)