طرح اقساطی شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما که با نام طرح شمسه پاکشوما مشهور است یک طرح فروش اقساطی است که تمامی محصولات برند پاکشوما با هدف فروش کالای با کیفیت ایرانی در آن گنجانده شده است . که در ادامه به معرفی تمامی طرح های فروش اقساطی محصولات پاکشوما خواهیم پرداخت .

از مزایای این طرح میتوان به خرید مستقیم از کارخانه ، قیمت مصوب مصرف کننده ، سهولت در خرید و عرضه مستقیم بدون واسطه و ارسال رایگان اشاره کرد.

طرح شمسه پاکشوما

طرح فروش اقساطی پاکشوما

در این طرح مشتریان گرامی میتوانند با مراجعه به نمایندگی های پاکشوما و دریافت پیش فاکتور ثبت شده اینترنتی اقدام به خرید اقساطی محصولات برند های معرفی شده با تنوع محصولی لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی ، یخچال فریزر ، کولرآبی ، کولر گازی کنند.

در واقع روند انجام این خرید اقساطی به این شکل است که فروشگاه های مجاز پاکشوما با دریافت اطلاعات شما وثبت ان در سیستم فروش اقساطی شما مشتری عزیز را به بانک مربوطه ارجاع میدهند و بانک مربوطه بدون نیاز به ضامن و معطلی تا سقف 500 میلیون ریال و نرخ سود بانکی 15-18 درصد سالانه ( بسته به بانک مبدا شما) به مشتری اعتبار داده میشود و کارخانه پاکشوما از درب کارخانه محصول را به صورت رایگان و بعد از گذشت حداکثر 72 ساعت تحویل میدهد.

بانک های طرف قرار داد در این طرح : رفاه ، صادرات ، ملت ، انصار ،گردشگری ، دی ، سپه ، حکمت و توسعه تعاون میباشد.

از مزایای این طرح میتوان به خرید مستقیم از کارخانه ، قیمت مصوب مصرف کننده ، سهولت در خرید و عرضه مستقیم بدون واسطه  و ارسال رایگان اشاره کرد.

مدارک مورد نیاز خرید اقساطی محصولات پاکشوما :

این مدارک جهت ارائه به بانک لازم است :

  • کارت شناسایى معتبر (شناسنامه + کارت ملى)
  • مدارك مربوط به درآمد متقاضى (فیش حقوقی و …)
  • ارائه وثایق مکفى حسب دستورالعمل بانک هاى طرف قرارداد
  • تکمیل فرم (در شعبه ارائه خواهد شد)

فروشگاه لوازم خانگی افشار به عنوان نمایندگی پاکشوما در کرج و تهران اماده مشاوره رایگان و انجام مراحل فروش اقساطی پاکشوما برای شما مشتریان عزیز می باشد.

 لباسشویی پاکشوما قسطی

برند پاکشوما بعد از گذشت ۴۵ سال سابقه ی درخشان در تولید لباسشویی به یکی از پرطرفدار ترین برند های شوینده خصوصا ماشین های لباسشویی تبدیل شده است و با توجه به درخواست های مکرر فروشگاه اینترنتی افشار اقدام به فروش اقساطی لباسشویی پاکشوما و دیگر برند های این مجموعه ( کندی ، زیروات ، کرال ، جنرال ادمیرال ، مدیا ) کرده است.

شما مشتریان میتوانید با توجه به نیاز خود بدون پیش پرداخت و اقساط ۳۶ ماهه از این امتیاز برخوردار شوید.

فروش اقساطی ظرفشویی پاکشوما

با توجه به کیفیت و خدمات پس از فروش این شرکت، ماشین های ظرفشویی پاکشوما در چند سال اخیر طرفداران زیادی از جمله مصرف کنندگانی که سابقه خرید لباسشویی پاکشوما را داشته اند به خود جلب کرده است . شما میتوانید با خرید اقساطی ماشین ظرفشویی پاکشوما بدون پیش پرداخت و بازپرداخت 36 ماهه خیال خود را از بابت تامین بودجه مورد نیاز خرید ظرفشویی راحت کنید.

با توجه به کیفیت و خدمات پس از فروش در برند پاکشوما ظرفشویی پاکشوما در چند سال اخیر طرفداران زیادی از جمله مصرف کنندگانی که سابقه خرید لباسشویی پاکشوما را داشته اند به خود جلب کرده است . شما میتوانید با خرید اقساطی ماشین ظرفشویی پاکشوما بدون پیش پرداخت و بازپرداخت 36 ماهه خیال خود را از بابت تامین بودجه مورد نیاز خرید ظرفشویی راحت کنید.

مدت زمان اقساط

برند پاکشوما بعد از گذشت 45 سال سابقه ی درخشان در تولید لباسشویی به یکی از پرطرفدار ترین برند های شوینده تبدیل شده است و با توجه به درخواست های مکرر فروشگاه اینترنتی افشار اقدام به فروش اقساطی لباسشویی پاکشوما و دیگر برند های این مجموعه (کندی ، زیروات ، کرال ، جنرال ادمیرال ، مدیا ) کرده است و شما مشتریان میتوانید با توجه به نیاز خود بدون پیش پرداخت و اقساط 36 ماهه از این امتیاز برخوردار شوید.