فروش اقساطی انواع ماشین لباسشویی

5/5 - (1 امتیاز)

یکی از بزرگترین چالش های خریداران لوازم خانگی تامین نقدینگی لازم می باشد. باتوجه به تورم سالانه و افزایش قیمت کالا ها در کشورمان بهترین راه کار ممکن خرید اقساطی ماشین لباسشویی می باشد. ماشین لباسشویی یکی از محصولات الزامی در هر منزلی به شمار می رود که حتی یک روز هم نمی توان به عدم وجود ماشین لباسشویی فکر کرد.

فروشگاه افشار هوم با عقد قرار داد با بانک ها و موسسات و شرکت های مختلف اقدام به فروش اقساطی ماشین لباسشویی جهت رفاه حال مشتریان کرده است.

خرید اقساطی ماشین لباسشویی

نحوه خرید اقساطی ماشین لباسشویی

مهمترین عاملی که از طرف مشتریان در خرید اقساطی ماشین لباسشویی مورد توجه قرار می­ گیرد، قیمت تمام شده کالا، کیفیت محصول و خدمات پس از فروش آن شرکت است.

افشار هوم، مجموعه ای از ماشین لباسشویی های ایرانی با اصالت و با کیفیت را به مصرف­ کنندگان پیشنهاد می ­دهد. در زمینه ماشین لباسشویی نیز تمامی برندهای مطرح و محبوب در لیست فروش اقساطی ماشین لباسشویی قرار گرفته­ اند. همچنین مدل های متنوع و بروز موجود در بازار نیز با شرح جزئیات فنی و عمومی بطور جامع به کاربران پیشنهاد می ­شود.

ماشین لباسشویی اقساطی

مصرف کنندگان گرامی می توانند با بررسی انواع طرح های فروش اقساطی ماشین لباسشویی عنوان شده در وبسایت افشارهوم و مطالعه مشخصات فنی محصول، لباسشویی مورد نظر خود را با سایر محصولات موجود در سایت به استناد اطلاعات تخصصی درج شده در هر دستگاه، مورد قیاس قرار دهد. سپس بر اساس تحلیل انجام شده به راحتی، اقدام به خرید نمایند.

خرید مستقیم لباسشویی اقساطی از کارخانه

افشار هوم یکی از عامل های فروش اقساطی برند های مطرح ماشین لباسشویی می باشد. بدین ترتیب که حواله مستقیم از شرکت ها برای مشتریان عزیز انجام خواهد شد و محصول مورد نظر از سمت کارخانه به صورت مستقیم ارسال خواهد شد.

این موضوع مزیت های مهم و رقابتی دارد که می توان به قیمت مصوب شرکت ها، ارسال سریع و بدون دردسر و اطمینان حاصل از سلامت کالا اشاره کرد.

طرح های مختلف خرید اقساطی ماشین لباسشویی

کالا کارت

مهر ایران افتتاح حساب و دریافت تسهیلات با تلفن همراه عموم مردم 4 درصد سالانه 14 درصد 14 درصد 100 میلیون تومان دارد

بتا

رفاه

بدون مراجعه به بانک

ویژه مستمری بگیران و بازنشستگان 14 درصد 22.5 درصد 8 درصد بسته به دریافتی

ندارد

کارت اعتباری

ملی

داخل شعبه

عموم مردم

22 درصد سالانه 22 درصد سالانه 22 درصد سالانه 200 میلیون تومان

دارد

چک

ندارد

عموم مردم

1.5 درصد ماهانه

ندارد

نوع طرح

بانک عامل مراجعه به بانک ویژه افراد کارمزد 12 ماهه 18 ماهه 24 ماهه

سقف خرید

نیاز به ضامن

بانک رفاه

این طرح برای بازشستگان و مستمری بگیران بانک رفاه میباشد که بدون پیش پرداخت و حتی بدون مراجعه به بانک میباشد . جزییات بیشتر این طرح ها در جدول نهایی میباشد و میتوانید مشاهده کنید .

بانک مهر ایران

تمامی افراد میتوانند در این طرح شرکت داشته باشند ، و با کامزد 4 درصد سالانه از تسهیلات این بانک بدون نیاز به مراجعه به بانک استفاده کنند .جزییات بیشتر این طرح ها در جدول نهایی میباشد و میتوانید مشاهده کنید .

بانک ملی

تمامی حقوق بگیران این بانک بدون ضامن و عموم مردم با ارائه ضامن بدون پیش پرداخت میتوانند از این طرح تا 36 ماه استفاده کنند .

خرید چکی ماشین لباسشویی

در این طرح تمامی افرادی که دارای چک صیادی هستند میتوانند ماشین لباسشویی اقساطی خرید کنند تا سقف 24 ماه و به صورت انلاین .

حتما بخوانید: معرفی بهترین لباسشویی های ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *