مقایسه یخچال دوقلو و ساید بای ساید

4/5 - (3 امتیاز)

یکی از بزرگترین چالش های مشتریانی که به دنبال یخچال فریزر هستند این است که چه مدلی از یخچال فریزر را بهتر است بخرند؟ آیا یخچال فریزر های دوقلو فضا و گنجایش بیشتری دارد و یا ساید بای ساید ها ؟ از نظر کیفیت چه مدلی از یخچال فریزر ها را خرید کنند بهتر است ؟ جهت افزایش آگاهی و اطلاعات شما مشتریان عزیز به مقایسه یخچال دوقلو و ساید بای ساید میپردازیم .

قبل از بررسی لازم از شما مشتری عزیز بدانید که چه ابعادی در منزل جهت قرار گیری یخچال فریزر در نظر دارید و مسئله بعدی این است که چه میزان فضایی برای خانواده شما کافی است .

مقایسه یخچال ساید و دوقلو

یخچال فریزر ساید بای ساید

یخچال فریزر های ساید بای ساید در واقع یک دستگاه است که با یک کمپرسور فعالیت میکند ، معمولا یخچال های ساید دارای دو ، سه و یا چهار درب هستند . که بهترین استفاده از فضا و بیشترین فضای مفید را دارند .

اما معمولا فضای فریزر کمتری دارند ، شکل ظاهری بسیار شکیل و به روز تری در ساید بای ساید ها مشاهده میشود .

امکانات جانبی مناسب تری مانند یخساز و آبسرد کن های متصل به شیر آب شهری و روی درب فریزر قرار دارد که استفاده از آنها را برای شما بسیار آسان تر خواهد کرد .

معمولا در یخچال فریزر های ساید بای ساید کیس و یا محفظه ای به نام هوم بار وجود دارد که برای استفاده از فضای انها نیازی به باز و بسته کردن درب اصلی دستگاه نیست و باعث کاهش هدر رفت انرژی و سرما در یخچال خواهد شد .

البته امکان هوم بار در بعضی از مدل های یخچال فریزر های دوقلو مانند هیمالیا نیز مشاهده میشود .

و در کلام آخر ساید بای ساید ها قیمت بسیار بالاتری نسبت به دوقلو ها دارند و اینکه از نظر ابعاد کاملا متفاوت هستند و با ابعاد مختلف که عمده تفاوت ابعاد روی عمق دستگاه است تولید میشوند . این میزان عمق در ساید بای ساید ها از 65 تا 94 سانتی متر بسته به مدل دستگاه متغییر است .

تفاوت یخچال ساید بای ساید با دوقلو

با توضیحات گفته شده اگر نیاز به یخچال ساید بای ساید دارید پیشنهاد می کنیم از قسمت یخچال های ساید دوو دیدن کنید و قیمت و ویژگی های آن ها را مقایسه نمایید.

یخچال فریزر دوقلو

بعد از بررسی ساید بای ساید ها حالا نوبت به بررسی یخچال فریزرهای دوقلو خواهد رسید . به صورت کلی یخچال‌ فریزرهای دوقلو فضای مفید بسیار بیشتری نسبت به یخچال‌ فریزرهای ساید بای ساید خواهند داشت ، ( البته این مقایسه به صورت کلی است و بسته به مدل های انتخابی شما متغییر خواهد بود ) . به خصوص در کابین فریزر یخچال فریزر های دوقلو نسبت به ساید بای ساید ها فضای مفید بسیار بیشتری دارند .

یخچال فریزر های دوقلو بسیار متعددی با تنوع برند های بسیار زیادی در ایران وجود دارد که هر کدام با سیستم سرمایش های مختلف و ابعاد و امکانات های متنوع به بازار عرضه شده اند ، بسیاری از آنها دارای آبسردکن و یخساز اتوماتیک داخلی و یا بیرونی هستند اما بسیاری دیگر بدون یخساز و آبسردکن تولید میشوند .

دوقلو ها در واقع دو دستگاه مجزا از یکدیگر هستند که این امر باعث شده تا فضای بیشتر ، حمل و نقل راحتتر صورت گیرد که این یک مزیت به شمار میرود .

و دیگر مزیت های یخچال فریزر های دوقلو این است که با به مشکل خوردن یکی از دستگاه ها ، دستگاه دیگری قابل استفاده است و در صورت کمبود فضای مناسب در آشپزخانه شما امکان استفاده جدا از یکدیگر را نیز خواهید داشت .

هزینه تعمیرات کمتر نیز از دیگر مزایای گروه یخچال های دوقلو است . اما فضای بیشتری از آشپزخانه شما را تصرف خواهد کرد و حتما باید در نظر داشته باشید که چیزی در حدود 120 تا 140 سانتی متر بسته به مدل انتخابی شما باید فضا در نظر بگیرید.

برتری های ساید به دوقلو

برای خرید یخچال دوقلو دوو وارد بخش مورد نظر آن شده و ضمن مقایسه قیمت و ویژگی های آن ها با یکدیگر بهترین را انتهاب نمایید.

تفاوت یخچال ساید و دوقلو

با توجه به توضیحات ایت نوشته به این نتیجه خواهیم رسید که یخچال فریزرهای دوقلو قیمت به صرفه تر ، مصرف برق بیشتر ، امکانات کمتر و فضای بیشتری نسبت به ساید بای ساید ها دارند . اما در عوض دارای دو موتور مجزا و حمل و نقل راحتتری نیز دارند .

و اما یخچال‌های ساید با قیمت بسیار بالاتر و فضای مفید فریزر کمتر، مصرف انرژی بسیار پایینتر نسبت به دوقلو ها دارند.

در نهایت طی مقایسه یخچال دوقلو و ساید بای ساید به این نتیجه می رسیم که یخچال فریزر های دوقلو عموما برای افرادی که فضای بیشتری نیاز دارند مانند خانواده های پر جمعیت و مستاجر توصیه میشود و یخچال فریزر های ساید بای سیاد به خانواده هایی که توان خرید بیشتر و یا فضای کمتری نیاز داشته باشند توصیه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *