نمایندگی پاکشوما

محصولات پاکشوما با توجه به میزان کیفیت بالایی که در ساخت ، طراحی و خدمات بسیار قوی شرکت پاک سرویس را به عنوان یک پشتیبان برای خدمت رسانی محصولات پس از فروش سبد محصولاتی خود در نظر دارد به یک برند محبوب در زمینه لوازم خانگی تبدیل شده است. فروشگاه افشار هوم ، نمایندگی فروش پاکشوما در تهران و کرج تمامی محصولات این برند را به صورت نقد و اقساط عرضه می کند.

برند پاکشوما که با نام لباسشویی پاکشوما در کشور ما مشهور هست در حال حاضر سبد محصولاتی قوی تری برای مشتریان عزیز برای انتخاب راحتتر قرار داده است که این تنوع محصولاتی آیتم هایی مانند لباسشویی ، ظرفشویی ،کولرگازی ، کولر آبی ، جاروبرقی و یخچال فریزر است.

خدمات پس از فروش :  استان البرز ۰۲۶۳۶۱۹۱

نماینده پاکشوما

تفاوت خرید از نمایندگی پاکشوما و فروشگاه های متفرقه

مزیت های خرید از نمایندگی رسمی پاکشوما نسبت به سایر همکاران این است که اگر مشکلی از قبل عدم تطابق محصول درخواستی و محصول دریافتی ، مشکلات بدو نصب همان ابتدای شروع به کار محصول و مشکلاتی نظیر عدم سلامت کالا هنگام تحویل برای محصول شما پیش آید ، روند جلب رضایت مشتری عزیز بسیار سریع تر از خرید از غیر از نمایندگی رسمی خواهد بود.

نمایندگی پاکشوما در کرج

اگر به دنیال یک نمایندگی محصولات پاکشوما هستید که با توجه به تنوع بالا در محصولات لباسشویی و ظرفشویی و یا دیگر محصولات دچار سردرگمی نشوید و به همراه آن مشاوره رایگان و در عین حال صادقانه برای خرید بهتر را دریافت کنید ، میتوانید علاوه بر خرید و مشاوره آنلاین از فروشگاه حضوری در شهر کرج لوازم خانگی افشار بهره مند شوید و به صورت حضوری از محصولات پاکشوما دیدن کنید و خرید ایده عالی برای خود رقم بزنید.

محصولات پاکشوما که از فروشگاه افشار هوم خریداری میگردد برای مشتریان شهر کرج و تهران به صورت ارسال سریع و در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

نماینده رسمی پاکشوما

نمایندگی پاکشوما در تهران

فروشگاه افشار هوم علاوه بر مزیت وجود فروشگاه حضوری در شهر کرج برای استان تهران امکان مشاوره آنلاین و استفاده از گزینه پرداخت درب محل را در نظر دارد که مشتریان عزیزی که در استان تهران ساکن هستند میتوانند بدون مراجعه حضوری به صورت آنلاین از مزیت ها و مشخصات های دستگاه مورد نظر مطلع گردیده و پس از تحویل کالا و رویت سلامت محصول مورد نظر اقدام به پرداخت فاکتور نمایند.