شرایط استفاده از گارانتی محصولات دوو

دوو، بی شک یکی از برندهای مطرح در صنعت لوازم خانگی و صوتی تصویری در دنیا محسوب میشود که توانسته است در دهه های اخیر شهرت و محبوبیت بسیاری در کنار رقبای دیگر در دل مصرف کننده گان به ویژه کشور ایران و کره جنوبی بدست آورد . همانطور که سایر برند های تولید کننده لوازم خانگی در جهان تنوع خود را در سبد محصولاتی خود لحاظ کرده اند ، دوو نیز به موازات برند های جهانی سبد محصولاتی خود را گسترش داده و سعی بر افزایش رضایتمندی مشتری و طول عمر محصولات خود در کنار افزایش تنوع محصولاتی خود داشته است. در زیر در مورد شرایط استفاده از گارانتی محصولات دوو برای شما توضیحاتی را ارائه می دهیم.

فروشگاه افشارهوم در کنار ارائه گارانتی این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا بتوانید خرید اقساطی محصولات دوو را انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به بخش مربوط به آن مراجعه نمایید.

ضمانت محصولات دوو

جدا از بحث کیفیت ، تنوع و استفاده از فناوری های روز دنیا مبحث خدمات پس از فروش همواره بزرگترین دغدقه های مشتریان لوازم خانگی به شمار میره خصوصا در زمان تحریم ها که بسیاری از برند های مطرح جهانی مانند الجی و سامسونگ کشور ایران را رها کرده اند . اما دوو الکترونیک نه تنها در زمان تحریم ها بر مشکلات تامین قطعات و خدمات پس از فروش خود نیافزود بلکه خدمات به مشتریان و ارائه ضمانت نامه ها را به نهایت خود رسانده است .

دوو توانسته است با در نظر گرفتن مدت زمان و گارانتی معتبر انتخاب سرویس در ایران برای وسایل گاز سوز ، برودتی و صوتی و تصویری خود در میان مشتریان خود و بازار جهانی محبوبیتی بیش از پیش را کسب کند .

شرایط استفاده از گارانتی محصولات دوو

 

از ابتدای مرداد ماه سال 1400 دوو برای لباسشویی های خود ضمانت مرجوعی کالا تا یک ماه نیز ارائه کرد . به نحوی که اگر شما بعد از خرید لباسشویی های دوو به هر دلیلی از دستگاه مورد نظر خود رضایت نداشتید میتوانید با مراجعه به همان نمایندگی مجاز فروش محصول خود را عودت داده و هزینه را کاملا دریافت کنید . لازم به ذکر است که این گارانتی فقط در مدت زمان یک ماهه از تاریخ نصب بوده و مستلزم همراه داشتن کارتن محصول میباشد. نام این طرح در مرداد ماه ( گارانتی بی همتا ) نام گذاری شده است.

مراحل نصب محصولات دوو

دوو با در نظر گرفتن مجموعه کال سنتر سراسری خود با شماره 1699 جهت سهولت و کاهش اشتباه های خدماتی بار دیگر بر اعتبار خود افزود .

  • بعد از تحویل محصول خریداری شده کافیست با شماره ی 1699 ( بدون پیش شماره ) تماس حاصل کرده و اقدام به درخواست نصب کنید .
  • بعد از اعلام نصب توسط مصرف کننده نزدیکترین تکنسین مجاز جهت نصب و گارانتی و آموزش رایگان شما خواهند رسید.

شرایط و مدت زمان گارانتی محصولات دوو

گارانتی همواره نوعی اعتبار برای کاهش دغدغه مصرف کنندگان بوده و گروه صنعتی انتخاب به خوبی توانسته از این دغدغه ها جلوگیری کند و یک خرید مطمیئن را برای شما مصرف کننده عزیز رقم بزند . انتخاب سرویس برای کمپرسور های یخچال فریزر ها و الکتروموتور لباسشویی های خود 124 ماه گارانتی بدون قید و شرط و 24 ماه گارانتی کل دستگاه را در نظر گرفته است . اما اگر شما از دسته افرادی هستید که محصولات دوو را دارید و به مشکل برخورد کردید فقط کافیست با 1699 تماس حاصل فرمایید و توجه داسته باشید که :

  • گارانتی محصولات دوو در ایران فقط با نام انتخاب سرویس ارائه میشود کارت های گارانتی بدون هلوگرام فاقد هرگونه اتباریست .
  • انواع خدمات نصب و تعمیرات فقط توسط گروه انتخاب سرویس و شماره 1699 انجام میشود و نصب و تعمیر توسط افراد غیر تکنسین رسمی شرکت باعث ابطال گارانتی خواهد شد .
  • توجه داشته باشید که زمانی که از گارانتی محصولات بند دوو صحبت می کنیم، بهدین معناست که این گارانتی باید فقط توسط تکنسین مجاز و کلیه خدمات پس از فروش را در بازه اعتبار زمانی گارانتی، به مصرف کننده ارائه کند. پس حتما در زمان تماس با تکنسین به به این موضوع نیز توجه داشته باشید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.