آبمیوه گیری

آبمیوه گیری
آبمیوه‌ی طبیعی که در خانه و از میوه‌های تازه سالم درست میشه در مقایسع با ابمیوه های بیرون و بسته بندی شده بسیار سالم‌تر است. اگر دوست دارید در هر لحظه‌ای که دلتون آبمیوه طبیعی خواست در خانه میل کنید هرچه زودتر یک دستگاه آبمیوه گیری خرید کنید .
آبمیوه‌ گیری انواع گوناگونی دارد و به مدل‌های دستی، برقی، و آب مرکبات گیری تقسیم می‌شوند. این محصولات معمولا صدای بلندی دارند پس در هنگام خرید از عدم لرزش و صدای بلند آن مطمئن شوید. قدرت دستگاه مسئله‌ی دیگری است که باید به آن توجه کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ان جنس تیغه‌های آن است، مقاومت بالا و قدرت برندگی از نشانه‌های یک دستگاه قدرتمند است. برخی از این دستگاه‌ها چندکاره‌اند و با مخلوط کن و آسیاب عرضه می‌شوند.
با رعایت چند نکته‌ی ساده می‌توانید عمر دستگاه خود را افزایش دهید. مثلا از تراز بودن سطح زیرین آبمیوه گیری مطمئن شوید. آب سرد برای شستشوی دستگاه مناسب تر است. پیش از آنکه دستگاه را روشن کنید، از محکم بودن قطعات متحرک دستگاه اطمینان حاصل کنید و در نهایت به مخزن تفاله توجه ویژه‌ای داشته باشید و همیشه آن را تمیز نگه دارید.
خرید انواع آبمیوه گیری
در این صفحه برندهای معتبر آبمیوه گیری مانند برقی و دستی را مشاهده کنید. لوازم خانگی افشار با ارائه‌ی انواع برندهای ایرانی نظیر پارس خزر و برندهای معروف خارجی مانند فلر، فیلیپس، بوش، پاناسونیک و… تنوع بی‌نظیری را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است. این محصولات از قیمت‌های اقتصادی و مناسب گرفته تا محصولات خاص و گرانقیمت در دسترس هستند. با خرید آنلاین می‌توانید مشخصات فنی و قیمت های گوناگون را با یکدیگر مقایسه کنید.

نمایش دادن همه 8 نتیجه